Inter-House Competitions

DATE CLASS NAME OF COMPETITION I PRIZE II PRIZE III PRIZE
NAME HOUSE NAME HOUSE NAME HOUSE
10/11/2017 VII IT Competition Saloni Mathur Vayu Cally Vaishnani Jal Virika Gupta Jal
10/11/2017 VIII IT Competition Hardik Gupta Vayu Ayush Popshetwar Jal Harsh Gigrlani Prithvi
10/11/2017 VI IT Competition Raghav Jain Prithvi Vaishnavi Bondge Jal Kavya Shah Vayu
09/11/2017 II IT Competition Aradhya Kantoor Agni Anubhav Bose Jal Garima Rajan Jal
09/11/2017 I IT Competition Dhrashya Dhami Vayu Manya Kolhe Vayu Divit Bhavsar Agni
31/08/2017 III Chess- Girls Kavya Deshmukh Prithvi Saanvi Bhadaniya Prithvi Ayesha Pothiavala Agni
31/08/2017 III Chess- Boys Kabir Bhatia Jal Vedang Virani Prithvi Chaitanya Thakkar Vayu
31/08/2017 IV Chess- Girls Sanshrita Amin Prithvi Dhaja Raval Agni Damini Sag Jal
31/08/2017 IV Chess- Boys Vidhit Kore Prithvi Parv Rajbisen Agni Nisarg Pathak Vayu
31/08/2017 V Chess – Girls Shivangi Thapa Vayu Aahna Balar Agni Ashika Jal
31/08/2017 V- Boys Chess Atharva Samaiya Agni Nichay Bothra Vayu Amogh Shahi Prithvi
29/08/2017 VI – VIII Chess- Boys Ujjawal Bansal Agni Dharmik Shah Jal Ronak Sethi Vayu
29/08/2017 VI – VIII Chess- Girls Amulya Sagar Vayu Liya Dhola Prithvi Samruddhi Mewara Jal
28/08/2017 I Chess – Boys Palash Oza Jal Parth Bagola Agni Hardeep Vaghela Vayu
28/08/2017 I Chess – Girls Khevna Pandya Vayu Samiksha Gautam Prithvi Samira Joshi Agni
28/08/2017 II Chess – Boys Darsh Mistry Vayu Manav Shah Agni Vansh Kuku Jal
28/08/2017 II Chess- Girls Priyal Dave Jal Gresha Sharma Vayu Devanshi Vaghela Agni
24/08/2017 IX – X Chess- Girls Anushree Patel Prithvi Archi Patel Jal Durba Chaudhari Agni
24/08/2017 IX – X Chess- Boys Nirmit Kakkad Jal Saumyashish Vayu Priyanshu Mukherjee Agni
12/08/2017 IX – X Solo Singing Aditya Iyer Jal Manushri Panchal Vayu Rushali Vaidya Jal
18/08/2017 VI – VIII Doha Gayan - Jal - Vayu - Prithivi
12/08/2017 IX – X Solo Singing Aditya Iyer Jal Manushri Panchal Vayu Rushali Vaidya Jal
11/08/2017 VI – VIII Solo Singing Vaishnoee Mohanty Jal Roshini Ray Jal Deeksha Sunil Agni
08/08/2017 I Badminton-Girls Mahi Parikh Prithvi Nishtha Patel Prithvi Aditi Jathar Vayu
08/08/2017 I Badminton-Boys Umair Loni Jal Shaival Veshnam Prithvi Arjun Shrijan Agni
31/08/2017 II Badminton- Boys Mann Joshi Jal Shlok PAtel Agni Dharval Bhavsar Prithvi
31/08/2017 II Badminton- Girls Sneh Brahmbhatt Agni Niyati Kansara Jal Krishna Mehta Prithvi
14/07/2017 XI-XII Poster Making Mrunmayi Kumbhare Vayu Yuti Vohra Prithvi Purva Chavan Agni
14/07/2017 X Poster Making Shubhangi Sharma Jal Ananya Chandwani Prithvi Soumyasis Bhattacharya Vayu
14/07/2017 IX Poster Making Pranjal Saxena Vayu Mansi Khatri Prithvi Asmi Singh Jal
14/07/2017 VIII Poster Making Vedanshi Anant Vayu Riya Saxena Agni Iva Desai Prithvi
14/07/2017 VII Poster Making Jiya Thosar Agni Vinil Bafna Jal Priyansh Vaish Prithvi
14/07/2017 VI Poster Making Roshini Ray Jal Shreya Rakholia Vayu Vedika Kharat Agni
29/06/2017 III Origami Prabhleen Kaur Vayu Belinda Sharma Jal Devarya Agarwal Agni
29/06/2017 II Origami Hely Chhaya Agni Vihaan A Modi Vayu Saanvi Sen Jal
29/06/2017 I Origami Kshitij Raval Jal Diya Patel Prithvi Nupoor Patel Agni
27/06/2017 IX – X Quiz Lehar Lohia
Deep Shah
Prithvi Neel Dehbar
Shivam Shrivastava
Vayu Vigil Gagrani
Ishaan Girachh
Jal
27/06/2017 VI -VIII Quiz Anush Dhavale
Bhavya Sood
Agni Kartik Shrivastava
Jay Shah
Vayu Kush Chaudhary
Jannansh Patel
Jal
23/06/2017 IV Poster Making Kreza Agni Nistha Prithvi Adil Sidhu Vayu
23/06/2017 V Poster Making Disha K Moolya Prithvi Hinal Madhu Jal Ananya V Nahar Vayu
16/06/2017 X Essay Writing Neel Dehbar Vayu Devansh Patel
Vigil Gagrani
Agni
Jal
- -
16/06/2017 IX Essay Writing Avani Tungare Agni Shrea Naaik Vayu Krishna Sarathia Prithvi
16/06/2017 VIII Essay Writing Rishiga Pradeesh Agni Ritam Barman Jal Tanishqa Agarwal Prithvi
16/06/2017 VII Essay Writing Basudha Banerjee Prithvi Namrata Dhebar Vayu Milee Sevkani Jal
16/06/2017 VI Essay Writing Niranjana Chandran Agni Roshini Ray Jal Aanjneya Singh Prithvi